MojAndroid

Koncom minulého roka sa náš portál rozrástol o novú stránku AndroidForum.sk. Cieľom bolo vytvoriť nový priestor, kde môžu čitatelia diskutovať o novinkách z mobilnej oblasti a predovšetkým o operačnom systéme Android, ako aj získať nové informácie a riešenia prípadných problémov od združenej komunity.

logo_androidforum

 

 

Keď sme vás začiatkom decembra informovali o prechode stránky AndroidForum.sk pod naše krídla, bolo tam vtedy registrovaných približne 5800 používateľov. Tento počet však začal rýchlo rásť a zanedlho presiahol hranicu 6000, pričom momentálne sa fórum môže pochváliť už takmer 6300 registrovanými používateľmi. Sme radi, že komunita používateľov, ktorí môžu ostatným pomôcť svojimi cennými radami, sa tak rýchlo rozrastá.

Náš tip
NÁVOD: AndroidForum.sk – registrácia, nastavenie profilu a ďalšie funkcie

Ak teda riešite nejaký problém v spojitosti s Androidom, hľadáte informácie, alebo ste skúsený používateľ a viete ostatným pomôcť, navštívte naše androidforum.sk. Registrácia a nastavenie profilu sú veľmi rýchle a jednoduché, do fóra potom môžete pristupovať aj z aplikácie Tapatalk.

Náš tip
NÁVOD: AndroidForum.sk – ako si spustiť fórum cez aplikáciu Tapatalk

6.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+