MojAndroid

Niekedy aj ten najmenší detail môže spôsobiť skutočnú revolúciu. O inteligentných hodinkách sa už dlhšie vedú nekonečné debaty. Nezaujali širokú verejnosť tak, ako sa predpokladalo. Jedným z dôvodov je, že hodinky zvládnu iba málo funkcií lepšie ako náš telefón. Najnovšia aktualizácia pre aplikáciu Prezentácie Google ale prináša funkciu, ktorá je skutočne veľmi užitočná a ktorá robí z hodiniek s Androidom Wear skutočne skvelého pomocníka pre mnohých študentov, ale aj zamestnancov firiem.

Aktualizácia totiž prináša možnosť ovládania prezentácie na počítači priamo z inteligentných hodiniek. Vďaka tomu nebudete potrebovať myš, klávesnicu či dedikovaný ovládač, jednoducho vám budú stačiť hodinky na vašom zápästí. Tie vám okrem iného ukážu aj to, ako dlho už prezentujete a koľko času ste už strávili na konkrétnom snímku. Uvidíte aj miniatúrny náhľad na zostávajúce snímky prezentácie, a tak budete mať lepší prehľad o tom, ako dlho ešte máte hovoriť.

Nové funkcie na hodinkách s Androidom Wear sa objavia automaticky po aktualizácii aplikácie v obchode Play. Jej dostupnosť môžete skontrolovať aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

22.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+