MojAndroid

Nekonečná debata. Fanúšikovia z oboch táborov sa dokážu na internetových fórach poriadne pohádať, len aby si dokázali, ktorý operačný systém je lepší. Keďže teraz ste na stránkach venovaných Androidu, pravdepodobne vám viac imponuje práve systém od Googlu. V skutočnosti ale ide len a len o preferencie jednotlivca. Povedať jasne, ktorý systém je lepší, si netrúfame ani my.

Android vs iOS

Záujem teraz vzbudilo vyjadrenie Adama Mosseriho, šéfa Instagramu. Ten na sociálnej sieti Threads napísal, že Android je lepší ako iOS. Na tému upozornil portál Android Authority.

android vs ios mosser
Zdroj: Android Authority

Vyjadrenie konkrétne znie, že Android je teraz lepší ako iOS. To by mohlo znamenať, že v minulosti to tak nebolo a lepší bol iOS. Samozrejme, podľa Mosseriho, keďže je to jeho osobný názor. Vzhľadom na to, že šéfuje jednej z najväčších sociálnych sietí na svete, ide o dosť podstatné vyjadrenie a komentáre na seba nenechali dlho čakať. Opäť vznikla búrlivá nekonečná debata o tom, ktorý systém je lepší.

Ako ste na tom vy? Ste fanúšikovia Androidu alebo dáte prednosť operačnému systému od Apple? Zahlasujte v ankete a svoj názor môžete vyjadriť aj v komentároch pod týmto článkom.

Ktorý operačný systém je lepší?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

19.7.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+