MojAndroid

Mnohí už určite viete o ankete Android Roka 2011 o najlepšie Android telefóny a tablety na Slovensku a v Čechách, ktorú organizuje slovenský Android portál MojAndroid.sk v spolupráci s českým webom SvetAndroida.cz. Anketu sme spustili 1.12. a trvať bude až do 31.12. Jej úlohou je pomôcť pri výbere tých najlepších Android zariadení, ktoré sa dostali na slovenský trh v tomto roku. Vďaka tejto ankete má široká verejnosť možnosť zoznámiť sa s najnovšími chytrými telefónmi a tabletmi s operačným systémom Android.

Pre mnohých z vás je registrácia v ankete jednoduchou záležitosťou, ale každý z nás má kamarátov, súrodencov, či iných známych a príbuzných, ktorých by rád zapojil do súťaže o cool telefóny, ale nechce sa mu vysvetľovať ako sa zaregistrovať, ako, prečo a za čo hlasovať a už vôbec nie ako dať o ankete jednoducho vedieť ďalším ľuďom a zvýšiť tak svoju šancu na výhru. Preto som sa rozhodol napísať pre všetkých, ktorým to uľahčí život, tento, a ďalšie články, v ktorých krok za krokom vysvetlím ako na to.

1) Poď na stránku www.androidroka.sk/prihlasenie a klikni na odkaz “zaregistrujte sa”.

2) Zobrazí sa ti registračný formulár. Vyplň svoje meno a priezvisko, a emailovú adresu. Je dôležité, aby si zadal/a správnu emailovú adresu, lebo ti na ňu príde heslo. Týmto sa chránime pred zbytočným spamom, ktorý by znehodnotil našu anketu.

3) Pri zadávaní mesta sa ti po pár naťukaných písmenkách začnú ukazovať mestá, ktorých názov začína na dané písmená. Stačí potom kliknúť na mesto, ktoré je najbližšie k tvojmu bydlisku a ono sa doplní do políčka “Mesto”. Dnes som akurát doplnil všetky obce na Slovesku, takže by si tu mal nájsť aj svoju dedinku :)

4) Teraz zaškrtni políčko “Súhlasím so spracovaním osobných údajov” v prípade, že súhlasíš s podmienkami súťaže, a klikni na tlačidlo “Registrovať”. Podmienky súťaže sa ti zobrazia po kliknutí na odkaz pri zakšrtávacom políčku.

5) Zobrazí sa ti krátka správa o tom, že ti bol odoslaný email s prihlasovacími údajmi. Po pár sekundách ťa stránka automaticky presmeruje na prihlasovací formulár. Email vyzerá asi takto:

6) Po prihlásení uvidíte svoj profil, cez ktorý môžete okrem iného do súťaže pozvať svojich kamarátov. Ale to by na dnes stačilo, zajtra čakajte článok o hlasovaní za Android telefóny a tablety, a pozajtra článok o pozývaní kamarátov a zvýšení svojej šance na výhru.

9.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+