MojAndroid

Vitajte pri treťom článku zo série návodov k ankete Android Roka 2011 www.AndroidRoka.sk, ktorú organizuje slovenský Android portál MojAndroid.sk v spolupráci s českým webom SvetAndroida.cz. Už som písal návod na registráciu na stránke ankety, a aj postup ako hlasovať za vašich favoritov spomedzi nominovaných Android telefónov a tabletov v 4 kategóriách. Chcete vedieť ako zvýšiť svoju šancu na výhru? Chcete byť v žrebovaní nie o 4, ale až o 8 Android telefónov a tablet? Ako na to vám vysvetlím v nasledujúcich riadkoch.

Na konci súťaže vyžrebujeme 4 z vás, ktorí vyhrajú telefóny, resp. tablet, ktoré získajú najviac vašich hlasov. Okrem týchto 4 cien máme pripravené ešte 4 telefóny Samsung Galaxy Nexus, horúcu novinku, ktorá sa zrodila z úspešnej spolupráce spoločností Google a Samsung. Tieto telefóny získajú ľudia, ktorí pozvali výhercov hlavných cien do súťaže. Človeka môžete do súťaže pozvať pomocou špeciálneho linku, ktorý sa vám vygeneruje po registrácii. Tento link nájdete na stránke svojho profilu.

Najjednoduchšie je pre mnohých zdieľať svoj pozývací link pomocou sociálnyc sietí alebo cez email. Stránka vám ponúka možnosť zdieľať krátku správu o ankete spolu s vašim odkazom na Facebooku, Twitteri a Google+. Stačí len kliknúť na jednu z príslušných ikoniek.

Zobrazí sa vám jeden z nasledujúcich dialógov. Ak ste stálym používateľom danej sociálnej siete, myslím, že viete, čo teraz treba robiť :)

Mysleli sme aj na tých, ktorým sociálne siete moc “nevoňajú.” Pre vás je tu možnosť poslať pozývací link kamarátom emailom. Po kliknutí na ikonku emailu sa objaví formulár, do ktorého stačí napísať meno a emailovú adresu vášho kamaráta, poprípade aj osobnú správu.

Email vyzerá asi takto:

Počet kamarátov, ktorí vaše pozvanie prijali, je zobrazený v pravej časti stránky vášho profilu. Ako vidíte, ja tam mám nulu, lebo v súťaži vyhrať nemôžem – vraj by to bolo proti pravidlám :D

Ak máte náhodou svoju vlastnú webstránku, môžete na ňu vložit jeden z bannerov zobrazených v spodnej polovici stránky. HTML kódy sa vám zobrazia po kliknutí na tlačidlo “Ziskat link banneru”. K dispozícii sú aj bannery, ktoré môžete vložiť do svojho podpisu na fórach a podobne. Ak neviete o čom to píšem v týchto posledných riadkoch, netrápte sa, tí, ktorým sa to zíde, vedia o čo ide… :-)

Ak máte ešte nejaké otázky, napíšte do komentárov a budem sa ich snažiť všetky zodpovedať.

13.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+