MojAndroid

Už siedmy ročník obľúbenej Android Roadshow štartuje 29. apríla Košiciach  v hoteli Double Tree by Hilton. Práve tu sa môžete tešiť na pokrokové technológie v oblasti internetového a mobilného bankovníctva v podaní Tatra Banky. Tento rok si navyše pripravila aj skutočnú perličku v podobe aplikácie v rozšírenej realite.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Medzi hlavné témy, ktoré budú rezonovať v stánku Tatra banky patrí nová univerzálna aplikácia Tatra banka Win10 pre internet banking na zariadeniach s operačným systémom Windows 10. Jej funkcionality vám priblížia samotní tvorcovia aplikácie, ktorí budú pripravení zodpovedať aj všetky vaše otázky.

Tatra-banka-mobill

Najviac ale bezpochyby vynikne aplikácia Tatra banka v podaní rozšírenej reality pre okuliare Microsoft HoloLens. Priamo v stánku Tatra banky si budete môcť prostredníctvom rozšírenej reality na vlastnej koži vyskúšať, ako bude fungovať správa vašich financií v budúcnosti. V aplikácii pre HoloLens je pritom zastúpená trojkombinácia kľúčových aspektov, ktoré technológie ženú vpred – virtuálny asistent, rozšírená realita a hlasové ovládanie. Či už sa rozhodnete pre ovládanie pomocou hlasu alebo gesta ruky, príjemný digitálny asistent vám vždy pomôže.

Tatra-banka-HoloLens-679x337

Okrem toho sa od na slovo vzatých odborníkov z Tatra banky dozviete viac o bezpečnom nastavení limitov na platobných kartách, výbere z bankomatu mobilom, o využití aplikácie VIAMO, ako aj najnovších verziách mobilných aplikácií Tatra banka, MobilePay a Čítačka.

Registrácia a vstup zadarmo

Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017 čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa potom stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom.

registrovat sa

14.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+