MojAndroid

Android Roadshow pokračuje aj tento rok. Siedmy ročník stretnutia fanúšikov mobilných technológií odštartujeme už tradične v Košiciach. Tu sa s vami stretneme poslednú aprílovú sobotu, presne 29. apríla, a to v hoteli Double Tree by Hilton. Presný program a detaily zverejníme už čoskoro.

Tento rok navštívime 4 mestá

Tento rok navštívime celkovo až štyri mestá. Okrem Košíc to budú aj Bratislava, Zvolen a Trenčín. Presné termíny, ako aj miesta konania akcií nájdete na webe androidroadshow.sk, na ktorom neskôr nájdete aj presný program podujatia v Košiciach.

Tešiť sa samozrejme môžete na množstvo horúcich noviniek, ak aj súťaže o hodnotné ceny. Chýbať nebudú ani zaujímavé prednášky priamo od výrobcov zariadení, na ktorých sa dozviete všetky detaily o novinkách, ktoré predstavili na MWC v Barcelone alebo neskôr počas roka. Priamo na Android Roadshow sa môžete tiež stretnúť s redakciou portálu MojAndroid.sk a zažiť množstvo zábavy.

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Android Roadshow 2016 v Košiciach

Vyhrajte Huawei P10 a Peugeot 3008 na víkend

Jednou z hlavných cien, ktoré budete môcť na Android Roadshow v Košiciach vyhrať, je aj nový Huawei P10. Ten si domov odnesie jeden z vás. Stačí prísť a byť prítomný pri žrebovaní. Podobne vyžrebujeme aj nový Peugeot 3008, ktorý bude môcť výherca poriadne otestovať počas celého víkendu. Okrem toho čaká na účastníkov aj 10x navigácia Sygic a ďalšie výhry.

Registrácia a vstup zadarmo

Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017 čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa potom stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom. Pre prvých registrovaných máme pripravený aj malý darček.

registrovat sa

6.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+