MojAndroid

Obľúbené stretnutie Android fanúšikov pokračuje. Šiesty ročník akcie Android Roadshow prináša naživo najväčšie Android novinky na celé Slovensko. Tento rok navštívime štyri mestá – 2. apríla 2016 Košice (Double Tree by Hilton), 28. mája 2016 Bratislavu (Double Tree by Hilton), 24. septembra 2016 Banskú Bystricu (Hotel Dixon) a 26.novembra 2016 Trnavu (Hotel Holiday Inn). Priamo od výrobcov sa dozviete množstvo zaujímavých informácií, môžete vyhrať hodnotné ceny, spoznať redakciu najčítanejšieho portálu MôjAndroid.sk a zažiť množstvo zábavy. Registrácia aj vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! To všetko na Android RoadShow 2016, neváhajte a zaregistrujte sa! Stretneme sa vo vašom meste.

Prečo prísť na Android Roadshow?

Android Roadshow 2016

Priamo na akcii si budeš môcť vyskúšať najnovšie Android zariadenia predstavené len teraz na MWC 2016 v Barcelone. Presvedčíš sa, ktorý smartfón robí najlepšie fotografie a zažiješ veľa zábavy s príslušenstvom, ako sú inteligentné hodinky a domácnosti, drony, 3D tlačiarne, Smart TV a iné smart hračky. Okrem toho si vyskúšaš na vlastnej koži virtuálnu realitu od rôznych výrobcov a redaktori AndroidFórum ti poradia s každým problémom s Androidom. Presný zoznam partnerov akcie aj jej program zverejníme už čoskoro. Spustili sme predregistráciu s možnosťou získať malý darček pre prvých najrýchlejších.

Darček pre prvých 150 registrovaných a ďalšie skvelé ceny!

Android Roadshow 2016 folia zadarmo

Ani tento rok nebudú chýbať zaujímavé ceny pre účastníkov. Vždy v každom mesta sa bude súťažiť o smartfóny, smart hračky,bezdrôtové príslušenstvo a ďalšie ceny (výhry budú upresnené neskôr). Navyše, pre prvých 150 registrovaných ľudí v každom meste dostane od nás malý darček vo forme ochrannej fólie na displej. Náš vyškolený personál vám fóliu nalepí priamo na mieste.

>>> Registrácia zadarmo <<<

6.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+