MojAndroid

Ako pomôcť začínajúcim startupistom alebo aj zabehnutým podnikateľom v neprehľadnej džungli byrokracie? Niekedy stačí, ak im nikto nekladie pod nohy polená. Nečakaná správa v podobe nedoplatku v zdravotnej poisťovni asi nevyčarí úsmev nikomu.

Dôvera preto do svojej mobilnej aplikácie, o ktorej ste sa už na našich stránkach mohli dočítať, doplnila profil platiteľa. Ak si platíte zdravotné poistenie sami, získate aktuálne informácie o stave záväzkov voči zdravotnej poisťovni. Koľko, do kedy a prečo platiť, prípadne informácie, kto za vás platí odvody alebo kto ich platil v minulosti.

Mobilná aplikácia od Dôvery okrem toho poskytuje prístup do vašej elektronickej zdravotnej karty, do zdravotnej karty vašich detí, elektronický preukaz poistenca a navigáciu k najbližšej otvorenej pohotovosti, lekárni, či pobočke

Mobilná aplikácia poisťovne Dôvera funguje už od roku 2013 a je zadarmo dostupná v obchode Google Play. Spolupracuje s operačnými systémami Android, iOS a Windows Phone.

Prístup k profilu platiteľa budú mať ako prví používatelia operačného systému Android. Premiéra novej funkcie sa uskutoční na Android Roadshow 2. apríla v Košiciach.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

registrovat sa

18.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+