MojAndroid

Obľúbená akcia je späť. Ani tento rok nebude na Slovensku chýbať Android Roadshow 2014. Viac partnerov, viac aktivít a viac zábavy. Stretneme sa spoločne v šiestich mestách. Začíname na východe v meste Košice.  Tešíme sa na všetkých Android fanúšikov, prihlasovanie na akciu je oficiálne spustené.

AndroidRoadshow2014-logo

TOP Androidy vo vašich rukách

Tento ročník bude zase o niečo zaujímavejší ako minulé roky. Pripravili sme nové súťaže, oslovili stabilných ale aj nových partnerov.  Jedno však ostáva rovnaké. Naživo si budete môcť vyskúšať všetky Android novinky vo svojich rukách. Za všetky spomenieme tieto TOP novinky: slúchadlá Creative, HTC One (M8), Lenovo Yoga Tablet, Sony Xperia Z1 Compact, Samsung Galaxy S5, Google Glass a ďalšie vychytávky.

Android Roadshow 2014 obrazok

 

Prvé stretnutie v Košiciach

Východ Slovenska je užtradične  naša obľúbená zastávka. Aj tento rok začneme v meste Košice, stretneme sa už v sobotu 26.apríla 2014 v hoteli Double Tree by Hilton. Akcia začne ráno o 10-tej hodine a predpokladaný koniec plánujeme poobede okolo 15-tej hodine, kedy vyžrebujeme výhercov zariadení. Hráme skutočne o exkluzívne TOP modely: HTC One (M8), Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z1 Compact a 10x navigácia Sygic. A to nie je všetko. Náš partner Peugeot venuje Auto roka 2014 – nový Peugeot 308 na víkend s plnou nádržou jednému z vás. Tieto skvelé ceny budeme rozdávať v každom meste! 

Android Roadshow 2014: výhry pre čitateľov
Android Roadshow 2014: výhry pre čitateľov

Registrácia je zadarmo

Ak vás zaujímajú technologické novinky, chcete vidieť a vyskúšať si naživo to najlepšie, čo výrobcovia s Androidom vyrobili pre tento rok, určite príďte na Android Roadshow 2014. Registrácia a aj vstup na akciu je stále zadarmo. Prihláste sa na stránke AndroidRoadshow.sk ešte dnes. Počet miest je obmedzený.

Kde sa stretneme? Môžeme aj vo vašom meste

Prvé stretnutia Android Roadshow 2014 už máme naplánované. Tri najväčšie slovenské mestá predsa nemôžeme len tak obísť a preto Už teraz poznáme presné miesta a termíny akcií, ktoré sa uskutočnia v Bratislave a Žiline. Ak ste z týchto miest alebo ich okolia, už teraz sa môžete zadarmo prihlásiť. Presné termíny sú:

  • Košice – hotel Double Tree by Hilton – sobota 26.apríla 2014
  • Žilina – hotel Holiday Inn – sobota 31.máj 2014
  • Bratislava – hotel Double Tree by Hilton – sobota 14.júna 2014

A kde prídeme na jeseň? Tieto mestá ešte stále vyberáme a rozhodnúť môžete aj vy. Spustili sme hlasovanie, do ktorého sa stále môžete zapojiť. Pomôžte nám vybrať ďalšie mestá, v ktorých sa bude konať Android Roadshow 2014. A možno sa práve stretneme aj vo vašom meste :-)

Tešíme sa na všetkých čitateľov a Android fanúšikov.

Redakcia portálu MojAndroid.sk a partneri Android Roadshow 2014

Partneri akcie

Android Roadshow 2014: partneri akcie

 

 

10.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+