MojAndroid

 

BlueStacks je novou možnosťou, ako spojiť Windows a Android na jednom zariadení. Prepínanie medzi oboma systémami je jednoduché prostredníctvom jedného tlačidla –ikony, bez reštartovania počítača. Môžete tak bez problémov spustiť aplikácie Androidu priamo na svojom počítači. Aplikácie pritom môžete mať priamo na ploche alebo v plnohodnotnom Android prostredí.

BlueStacks ja vhodné pre všetky zariadenia používajúce Windows ako sú x86 tablety, netbooky, notebooky. Ak potrebujete teda pracovať s oboma platformami, Android aj Windows, nebudete musieť nosiť viac zariadení.

BlueStacks možno ľahko integrovať s Citrix a Microsoft softvérom, infraštruktúrou pre poskytovanie aplikácií a Citrix Enterprise Store.  Súčasné použitie Androidu a Windows aplikácií sú postavené na prelomovej virtualizačnej technológii, ktorá nevyžaduje konfiguráciu a je transparentná pre koncových spotrebiteľov.

Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete sa pridať medzi alfa testerov tejto aplikácie priamo prostredníctvom skupiny BlueStacks na Facebooku.

Spoločnosť oznámila, že výsledný produkt by sa mal objaviť už do konca tohto roku, aj keď koncová cena programu nie je ešte stále známa.

AKTUALIZOVANÉ:

Spoločnosť BlueStacks oznamuje, že BlueStacks App Player Free (alfa), sa objaví 11. októbra. Aby ste získali odkaz na stiahnutie, musíte byť zaregistrovaný pomocou “Alpha Tester” karty na stránke na Facebooku.

www.bluestacks.com

 

12.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+