MojAndroid

Samsung pripravuje aktualizáciu pre svoje TOP zariadenia a o tom nikto nepochybuje. Otázne je, kedy sa najlepšie smartfóny spoločnosti updatu na Android 5.0 Lollipop skutočne dočkajú. Samsung Galaxy S5 ho už začína dostávať v Poľsku a do Vianoc by to mohol stihnúť aj na Slovensko, či iných krajín EÚ. Samsung však nezabúda ani na ostatné zariadenia a podľa hlásení redaktora Reuters, ktorý mal získať oficiálne informácie priamo od spoločnosti, plánuje vydať OTA update pre viacero smartfónov ešte prvom kvartáli budúceho roka – pravdepodobne v prvom alebo druhom mesiaci. Na Lollipop sa môžu tešiť majitelia Samsungu Galaxy Note 4, Note 3, Samsungu Galaxy 4 a Galaxy S5 vo verzii LT-A.

Náš tip
Samsung Galaxy S5 dostáva v Európe Android 5.0 Lollipop

Nový Android 5.0 sme na Galaxy Note 4 a Samsungu Galaxy S4 mohli vidieť už prostredníctvom videí. Portál Sammobile má momentálne prístup k skorým beta verziám firmvéru, ktoré však dávajú už teraz ako taký obraz o tom, čo nové aktualizácia prinesie. Dobrým ukazovateľom by mal byť aj Samsung Galaxy S5, ktorý Android 5.0 dostal ako prvý.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+