MojAndroid

Populárnosť hier s tankami narástla najmä v poslednom období, keď sa vo svete desktopov a notebookov rozmohol titul World of Tanks. Nijako však nezaostávajú ani mobilné zariadenia a ich majitelia, ktorí si vďaka spoločnosti Gameloft môžu stiahnuť novinku s názvom Tank Battles. Hoci nejde o tak komplexne spracovaný titul, ako je to pri jeho počítačovom bratovi, stále vás dokáže zaujať a zabaviť.

Tank Battles prichádza so zaujímavým spracovaním, ktoré zaujme nielen graficky, ale aj herne. Vo vojnách tankov proti tankom si vyberiete svoj kus železa, vylepšíte si ho a snažíte sa zničiť čo najviac protivníkov. Celkovo na vás čaká až 80 levelov, v ktorých sa postupne zvyšuje náročnosť, takže si na svoje prídu aj experti na mobilné hry. Komu nestačí boj proti virtuálnemu protivníkovi, môže vyskúšať multiplayer mód pre viacerých hráčov.

Hra ponúka niekoľko ďalších možností na sebarealizáciu a pokiaľ vás zaujala, môžete si ju stiahnuť bezplatne pomocou nášho odkazu nižšie. Nakoľko však ide o spoločnosť Gameloft, v hre nájdeme typické in-app nákupy, ktoré vám hrou pomôžu prejsť, prípadne urýchlia váš progres. Vystačíte si však aj bez nich. Dosť však bolo slov, stiahnite si nové Tank Battles a v komentároch nám píšte, ako sa vám táto Android hra páči.

Zdroj: AndroidPolice

8.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+