MojAndroid

Ak hľadáte zaujímavé akčné RPG, možno sa vám bude páčiť SoulCraft 2, pokračovanie rovnomennej hry od MobileBits. Jedná sa o štandardné RPG s bežnými princípmi, nečakajte tu však orkov či čarodejníkov, namiesto nich v hre nájdete anjelov a démonov. A samozrejme, aj mikrotransakcie a reklamy, keďže ide o tzv. freemium model.

SoulCraft 2 a SoulCraft 2 c

Na začiatku hry je potrebné vytvoriť si účet, vybrať hrdinu a môžeme prejsť k samotnému hraniu. Jedná sa o princíp tzv. hack and slash, teda dôraz je kladený skôr na boj zblízka rôznymi sečnými a a inými útočnými zbraňami, než na strieľanie. Veľmi efektným útokom je napríklad premena hrdinu v ohnivú guľu, ktorá dokáže ničiť protivníkov v blízkom okolí. Hra začína krátkym úvodným levelom na zničenom diaľničnom nadjazde, pod ktorým prúdi láva. Tu sa v krátkosti oboznámite s ovládaním, porazíte pár slabších nepriateľov a na konci levelu aj obrovského démona – bossa. Cieľom hry je úplne poraziť pekelné légie a zachrániť Zem.

Hra sa vyznačuje peknou a detailnou grafikou, plynulými animáciami a rôznorodými grafickými efektmi. V obchode Google Play je dostupná zadarmo, ak ju však budete hrať dlhšie a zatúžite po lepších zbraniach a výstroji, bez otravného čakania sa nejakým investíciám zrejme nevyhnete.

Verzia: 1.6.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice.com

5.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+