MojAndroid

Aktuálne najpopulárnejšia streamovacia platforma Netflix v sledovanosti bombarduje svoju konkurenciu. Čo sa týka mobilných hier, tak Netflix v tejto kategórií vôbec nevyniká. Presne preto prichádza s novým projektom, ktorý poskytne fanúšikom ešte intenzívnejší zážitok z obľúbených seriálov prostredníctvom mobilných hier. Portál AndroidCommunity zverejnil aj názvy nových očakávaných hier.

Aké hry si pre nás Netflix pripravil?

Platforma sa rozhodla odštartovať svoju novú kategóriu s hrami hneď piatimi novinkami. Prvými piatimi titulmi pravdepodobne budú Teer Up, Blast, Shooting Hoops, Stranger Things 3: The Game a druhá verzia Stranger Things 1984. Na novinkách pracovali vývojári Bonus XP, Frosty Pop a Amuzo & Rogue Games. Netflix má v pláne postupne svoju knižnicu rozširovať ďalšími hrami, ktoré budú založené na populárnych seriáloch.

Oficiálne hry od Netflixu budú dostupné len pre používateľov, ktorí majú zakúpené členstvo na platforme. Je to takzvaná “vstupenka” do sveta unikátnych hier. Zatiaľ bude možné hrať Netflixové hry len na mobiloch s operačným systémom Android. Bohužiaľ, používatelia smartfónov, ktoré majú operačný systém iOS, si nebudú zatiaľ môcť vyskúšať najnovšie vydané hry.

Netflix
Zdroj: TheVerge.com

Na zariadeniach s Androidom ste si už možno po prihlásení všimli políčko s hrami. Dokonca aj na tabletoch s rovnakým operačným systémom je v menu ikonka, ktorá odkazuje na výber hier. Online hry poskytujú možnosti výberu rôznych jazykov. Po stiahnutí hry vám Netflix automaticky predvolí jazyk, ktorý ste si pri prihlásení nastavili. Po strate internetového signálu si hry môžete naďalej užívať aj v ich offline forme.

Všetky hry je možné hrať aj na viacerých zariadeniach. To znamená, že všetci používatelia účtu budú mať prístup k najnovším hrám. Populárna platforma totiž poskytuje aj rôzne balíčky pre viacero osôb. Detské účty s obmedzením obsahu pre neplnoletých nemôžu využívať túto kategóriu s hrami a ani ich sťahovať. Druhou možnosťou je potvrdenie prístupu pomocou hesla, tak ako je tomu pri seriáloch a filmoch. Netflix pracuje na ďalších projektoch a hrách, medzi ktorými si každý vyberie hru podľa svojho vkusu.

Náš tip
Športové smart hodinky: Tieto modely by nemali ujsť vašej pozornosti

3.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+