MojAndroid

Guess My Number je jednoduchá a zábavná hra od slovenského vývojára, v ktorej sa hráči snažia uhádnuť číslo, ktoré vám aplikácia vyberie. Odhady čísel však nebudú náhodné, pretože pri každom pokuse vám smartfón poskytne určité vodítko, ako blízko ste sa dostali k skutočnému číslu. Hra však nie je vytvorená len pre zábavu, ale má aj vzdelávací účel pre malé deti, ktoré sa učia rozoznávať čísla.

Guess My Number Guess My Number Guess My Number

Hra má príjemné a pekne graficky spracované prostredie. Pri prvom spustení si vyžiada zadanie mena, ktoré je neskôr použité v rebríčku najlepšieho skóre. Hlavné menu má k dispozícii dve tlačidlá “Nová hra” a “Top skóre”. Stlačením tlačidla nová hra sa nám zobrazí výber z troch obtiažnosti, ktoré sa odlišujú rozsahom generovaného čísla. Ľahká obtiažnosť vyberá číslo od 0 do 100, stredná od 0 do 500 a ťažká od 0 po 1000. Pri spustení hry sa začne odpočítavať časomiera a vašou úlohou je zistiť číslo, ktoré vygeneroval smartfón.

K nevýhodám aplikácie by sme zaradili len nemožnosť zmeniť používateľské meno, čo sa hodí napríklad vtedy, ak hrajú dvaja hráči na jednom zariadení. Okrem toho sa nám veľmi páčila a hoci je príliš jednoduchá, určite vás na nejaký čas pobaví. Výborné je aj súťaženie o prvé miesto v rebríčku, kde momentálne zastávame druhé miesto. Skúste nás poraziť :). Hra je bezplatne dostupná v Google Play a stiahnuť si ju môžete kliknutím na nižšie uvedený widget. Guess My Number sa bola pridaná aj do súťaže o najlepšiu Android aplikáciu, Android Code.

Verzia: 1.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

22.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+