MojAndroid

Svetlo je základom prírody a s obľubou sa skloňuje všetkými pádmi v spojení s vesmírom. To si uvedomili aj autori hry God of Light, pôvodne dostupnej pre iOS zariadenia, ktorí tento titul priniesli najnovšie aj pre Android smartfóny a tablety. Ide o vesmírnu hru, ktorá má na hráča isté logické nároky, no poteší ho grafickým spracovaním a soundtrackmi, ktoré do hry vytvorila skupina Unkle.

Princíp tejto hry je jednoduchý a vašim cieľom je nasmerovať svetlo pomocou série zrkadiel, diamantov a iných prvkov lámajúcich jeho smer tak, aby ste nasvietili tzv. zdroj života. Jednotlivými prvkami môžete buď otáčať, alebo pohybovať v priestore a ak ste niekedy videli film Múmia alebo ste hrali biliard, smerovanie svetla pre vás bude intuitívnym pohybom. Hra je naozaj zaujímavá a dokáže vás zaujať na dlhšiu dobu. čo je podporované aj kvalitnou hudbou, ktorú si v tejto hre naozaj užijete. Celá hra je dostupná bezplatne, no ponúka mikrotransakcie, ktoré slúžia ako pomôcky pri prechádzaní jednotlivých levelov. Ak vás tento titul zaujal, stiahnite si ho pomocou nášho odkazu nižšie.

Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma

25.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+