MojAndroid

Epoch 2 je skvelá akčná hra, v ktorej sa ocitnete v roli robota v postapokalyptickom svete plnom nepriateľov. Okrem skvelého spracovania, grafiky a zvukov ponúka aj netradičné ovládanie.

Prvá interpretácia seriálu Epoch sa dostala do Obchodu Play už v januári a zožala niekoľko vysoko pozitívnych hodnotení. Pred pár dňami uzrelo svetlo sveta pokračovanie tejto netradičnej akčnej strieľačky. Nenechajte sa však zmiasť, nejde o ďalšiu z radu FPS hier, ktoré prehlasujú, že ponúkajú najlepšie ovládanie spomedzi všetkých. Epoch 2 zobrala ovládanie z iného konca a namiesto pohľadu z prvej osoby sa na svet pozeráte z pohľadu tretej osoby, pričom na nepriateľov strieľate jednoduchým ťuknutím, o ostatné sa postará hra. Ak sa vám to zdá jednoduché, tak vedzte, že popri strieľaní sa budete musieť aj uhýbať strelám nepriateľov, pričom práve to tvorí podstatu hry. K ovládaniu prináša niekoľko šikovných a najmä efektných trikov, pomocou ktorých ostanete nažive o čosi dlhšie.

Popri tom si samozrejme budete môcť v priebehu hry za pozbierané body svoju postavu vylepšovať  a zdokonaľovať. Okrem skvelého gameplayu však Epoch 2 ponúka vynikajúcu grafiku a výborne je hra spracovaná aj po zvukovej stránke. V obchode Play je veľa hier, pri ktorých mnohí užívatelia automaticky vypínajú zvukové efekty, no Epoch 2 ňou nie je. Hudba, ktorá podfarbuje vypäté situácie spolu so skvelými efektmi, tvorí nemalú časť skvelého herného zážitku. Príjemným bonusom je aj zaujímavý príbeh, ktorý však nenarúša zážitok z hrania neprimerane dlhými animáciami, práve naopak, adekvátne ho dopĺňa a prehlbuje.


Epoch 2 je v Obchode Play k dispozícii za akciovú cenu 1,67€, no podľa nás si táto hra takéto cenové ohodnotenie plne zaslúži. Pri inštalácii si ale dávajte pozor, v zariadení zaberá až 1,3GB pamäte, čo je ale pri hre s tak prepracovanou grafikou pochopiteľné.

Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

EPOCH_2_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play epoch2

1.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+