MojAndroid

Slovenských hier v Obchode Play síce stále pribúda, no len niekoľko z nich môže konkurovať titulom veľkých spoločností a developerom so silným zahraničným zázemím. Dovolíme si však povedať, že novinka s názvom Dungeon Madness medzi takéto hry patrí. Okrem recenzie tohto slovenského titulu vám prinášame aj vyjadrenia jeho autora, slovenského developera Juraja Pančíka.

dungeon madness

Dungeon Madness je jednoduché RPG s nápaditým spracovaním a motívom. Najlepšie však túto hru dokáže vystihnúť jej samotný autor, preto sme sa rozhodli opísať ju jeho slovami:

“Dungeon Madness je jednoduchá RPG hra pre všetkých. Cieľom hráča je zabiť zlého čarodejníka, ktorý sa ukryl v tých najväčších hlbinách podzemia. Pravdaže, nebude to také ľahké. Už veľa hrdinov sa o to pokúsilo a beznádejne zlyhalo. Hra začína krátkym tutoriálom, potom nasleduje 11 levelov a finálny boss. Zabíjaním príšer získava hráč skúsenosti, ktoré sa mu prejavia vyvíjaním jeho postavy a získavaním “level pointov”. Tieto body môžu byť rozdelené do útoku, obrany alebo výdrže, podľa toho, čo si hráč želá. Z príšer tiež vypadávajú rôzne predmety, prípadne výzbroj. Nepotrebné predmety sa dajú premieňať na zlato, ktoré môže byť použité na kúpu a vylepšenie až 5-tich spelov.”

Z nášho pohľadu je hra Dungeon Madness naozaj zaujímavým spestrením slovenskej tvorby a svojim netradičným spracovaním vykúka z portfólia autora. Páči sa nám jednoduchá grafika, ktorá v tomto období v mobilných hrách získava opäť popularitu a celkovo hre môžeme vytknúť len málo detailov. Čas čistého hrania predstavuje v tomto prípade zhruba 45 minút, tí šikovnejší to stihnú i za 30. Táto hra je výnimočná aj vďaka svojmu “touch-to-go” ovládaniu, ktoré je prispôsobené pre hráčov v každom veku. Na záver už dodáme iba to, že si Dungeon Madness môžete stiahnuť z Obchodu Play úplne bezplatne pomocou nášho odkazu nižšie a prajeme vám pekne strávené minúty pri tejto slovenskej Android hre.

Verzia: 3.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

1.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+