MojAndroid

Herná spoločnosť Gameloft vydala ďalší titul pre Android, ktorý poteší všetkých priaznivcov hier typu Temple Run a Subway Surfers. Na Google Play je totiž dostupná hra Despicable Me, ktorá sa inšpirovala populárnym animovaným filmom u nás známym pod názvom Ja, zloduch.  V hre vystupujete v roli prisluhovača mimoňa, ktorý sa snažia urobiť dojem na svojho šéfa Grua. Vašou hlavnou úlohou bude zbierať banány, pričom sa budete vyhýbať rôznym prekážkam. To všetko za účelom získať titul mimoň roka.

despicable me

Despicable Me ponúka stovky rôznych misií a niekoľko lokácií, v ktorých sa budete pohybovať. Samozrejmosťou je pekne spracovaná 3D grafika a potešia aj rôzne uhly náhľadu kamery, vďaka ktorej má hra oveľa dynamickejší ráz. Svojho mimoňa môžete vylepšiť nákupom unikátnych kostýmov, zbraní a iných vecičiek, ktoré vám pomôžu získať ešte viac bodov. V hre na vás čakajú aj bonusové levely a boj so zloduchmi vrátane Vektora. Navyše, herné výsledky je možné porovnávať s ďalšími hráčmi po celom svete. Prebojovať sa tak môžete medzi najlepších hráčov, ktorí získajú bonus v podobe tokenov, za ktoré sa dajú nakúpiť už vyššie spomínané vylepšenia. Podobne ako pri iných hrách tohto typu, aj tu si ich ale môžete zakúpiť za reálne peniaze.

despicable me_2 despicable me_3 despicable me_4

Despicable Me: Minion Rush je nepochybne veľmi dobre spracovaným titulom. Ak ste sa nenudili pri Temple Run alebo Subway Surfers, tak potom vás nesklame ani táto hra. Na Google Play je momentálne dostupná zadarmo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

14.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+