MojAndroid

Call of Duty je spojenie, ktoré pozná zrejme každý. Ide o populárnu bojovú hru známu hlavne z desktopových platforiem, ktorá si však svoje miesto časom našla aj medzi priaznivcami mobilných zariadení. Na novinku s názvom Call of Duty: Strike Team čakalo naozaj množstvo ľudí, ktorých však spoločnosť Activision zrejme odradí cenou. Najnovšia hra z tejto dielne totižto stojí až cez 5 EUR.

call-of-duty-1

call-of-duty-3 call-of-duty-2

Hra Call of Duty však cenu kompenzuje naozaj prepracovanou grafikou a zážitkom, ktorý pri hraní pocítite už po chvíli. Inštalačný balík s veľkosťou 2 GB sľubuje naozaj kvalitné spracovanie a rok 2020, v ktorom sa dej hry odohráva, zaujme všetkých fanúšikov futuristických hier. Klasickú hru si však zahrajú len vyvolení, dostupná je totižto len pre tablety Nexus 7 (obe generácie), najnovšie tablety Samsung Galaxy Tab a Note 8, LG G2 a Samsung Galaxy S4. Ďalšie zariadenia by mali byť na zoznam podporovaných dopísané v dohľadnej dobe.

 

Ak vás táto hra zaujala, vlastníte podporované zariadenie a ste ochotní za tento titul zaplatiť 5,11€, stiahnite si ho pomocou nášho odkazu nižšie. V komentároch nám potom zdieľajte vaše pocity a postrehy, veľmi sa tešíme na váš názor.

25.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+