MojAndroid

Tak, ako sme vás avizovali, herné štúdio Rovio pripravuje druhé pokračovanie vesmírneho titulu Angry Birds s tématikou kultového filmu Star Wars. Informácia tento krát pochádzajú priamo od spoločnosti, ktorá ďalej prezradila aj očakávaný dátum predstavenia hry, ktorý bol stanovený na 19. septembra. Pokračovanie ponúkne rovnako dobrú fyziku v beztiažovom prostredí a verným fanúšikom ponúkne nové triky a nástroje na zničenie nezbedných ošípaných. Spolu s novým titulom sa v hre objavia aj ďalšie známe postavy z filmu a dočkáme sa aj zaujímavej novinky.

Angry Birds Star Wars 2 Android hry

Spomínanou novinkou sa stane nová možnosť interakcie hráča s mobilnou hrou pomocou tzv. “Telepods”. Tieto budú “teleportovať” fyzické postavy Angry Birds Star Wars 2 priamo do hry, využitím obrazového snímača tabletu alebo smartfónu. Počas predstavenia hry bude dostupných 30 odlišných telepodov, ktoré sú výsledkom spolupráce Rovia so známym Hasbro. Ďalšou novinkou sa stala možnosť vymeniť si strany a hrať za prasatá proti nahnevaným vtákom. Samozrejme, že Rovio spustí predaj aj ďalších hračiek, oblečenia, doplnkov, kníh a plyšových hračiek. Prvá verzia hry Angry Birds Star Wars zaznamenala od začiatku už cez 100 miliónov stiahnutí takže s očakávaním čakáme na novú verziu.

Zdroj: TechCrunch

15.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+