MojAndroid

Zaujímali ste sa niekedy o to, ako dlho vám trvá, kým sa z práce dostanete domov? A čo o porovnanie rýchlosti presunu bicyklom, autom, respektíve mestskou hromadnou dopravou? Ak ste si aspoň na jednu otázku odpovedali áno, potom by aplikácia Stopky na trasy nemala chýbať vo vašom Android zariadení.

Samotný titul Stopky na trasy je veľmi jednoduchý. Dokazuje to aj prehľadné prostredie, ktoré sa v tomto prípade opiera o obľúbený Material dizajn, ale tiež aj absencie zbytočných funkcií, ktoré by menu zbytočne zneprehľadnili a zaťažovali. Používateľ si tu niekoľkými ťahmi po displeji a kliknutiami nastaví trasu, ktorú chce zmerať. Napríklad, ak vás zaujíma, koľko minút vám trvá cesta zo školy domov, jednoducho si zvolíte počiatočnú a cieľovú „stanicu“ a kliknete na „štart“.

stopky na trasy stopky na trasy1

Aplikáciu môžete pokojne aj minimalizovať, stopky budú naďalej bežať na pozadí. Zaujímavosťou je možnosť zvolenia viacerých dopravných prostriedkov, či už ide o auto, autobus, ale aj bicykel, skateboard, pričom zvoliť si môžete aj chôdzu. Z výsledkov pritom možno budete prekvapení. Poteší tiež prítomnosť časovača, vďaka ktorému už nikdy nezabudnete na ukončenie žiadnej z vašich úloh.

https://youtu.be/U-xDgfjtoOI

Verzia: 1.02
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.02
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia Stopky na trasy je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu. Každý hlasujúci má navyše možnosť vyhrať nový Samsung Galaxy S6!

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+