MojAndroid

Cómo está? Altura? Tieto ani žiadne iné otázky vám už viac nemusia robiť problém. Postarať sa o to má aplikácia s názvom Onee, ktorá sľubuje naučenie španielčiny zábavnou formou. Plniť tu totiž budete interaktívne úlohy, pričom práve pri nich bude vašou misiou naučiť sa výrazy zo španielčiny.

on on2

Predstavte si situáciu, že ste v Španielsku na dovolenke. To je nepochybne pekná predstava, avšak dohovoriť sa s miestnymi obyvateľmi môže byť niekedy problém. Svoje o tom vedia aj vývojári aplikácie Onee, ktorí ponúkajú na jednom mieste otázky a odpovede na tie najzákladnejšie oblasti komunikácie. Zamerali sa pritom na pozdravy, cestovanie, ubytovanie, nakupovanie, návštevu v reštaurácií, u lekára a v banke, respektíve na pošte, pričom vo všetkých prípadoch zobrazujú modelové situácie, ktoré môžu na týchto miestach nastať.

on3 on4

Používateľ pritom musí zábavnou formou priradiť slová, respektíve výrazy k výstižnej oblasti, čím sa samotné slovné spojenia aj nepriamo učí. Tvoriť tu pritom budete musieť aj vety, avšak také jednoduché to nebude. Pozor si totiž musíte dať aj na správny slovosled, v opačnom prípade totiž vaša snaha vyjde na zmar a vy môžete začať odznova. Ak vás titul Onee Španielčina zaujal, neváhajte si ho stiahnuť aj pomocou nižšie priloženého odkazu, napokon, dostupný je celkom zdarma.

Verzia: 1.0.22
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.22
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia Onee Španielčina je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu.

 

18.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+