MojAndroid

Aplikácií, ktoré dokážu monitorovať zdravotný stav nie je nikdy dosť. Obzvlášť nie tých slovenských. Uvedomujú si to aj vývojári zo štúdia Casperise, ktorí v Banskej Bystrici vymysleli šikovný titul s názvom Medilio. Ten nám nielen pripomenie preventívne prehliadky, ale svojim používateľom ponúkne oveľa viac.

Samotná aplikácia Medilio je zasadená do veľmi pekne spracovaného prostredia, ktoré nijako nevytŕča z davu, no svojou inšpiráciou Material Dizajnom rozhodne neurazí. Ponúka však aj množstvo užitočných funkcií, ktoré zaujmú prakticky všetky vekové kategórie. Tak napríklad, používateľ má možnosť monitorovať svoje príjmy a výdaje kalórií, krvný tlak (hypertension), pulz, váhu, očný tlak, hladinu cukru a cholesterolu v krvi, dĺžku, respektíve kvalitu spánku a mnoho iného.

 Medilio-1 Medilio-2

Veľkou výhodou pre rodičov môže byť kontrola detí, keďže v aplikácii môžete sledovať ako zdravotný stav jednotlivca, tak aj fungovanie metabolizmu celej rodiny. Rovnako tak si tu môžete značiť, ako rýchlo vaše deti rástli, respektíve priberali. Ak patríte k milovníkom poriadku, nepochybne využijete aj funkciu, ktorá umožňuje uloženie si kontaktov na nemocnice, pohotovosti aj konkrétnych lekárov, vďaka ktorej už nikdy nebudete musieť „vytáčať“ informácie.

Medilio-3 Medilio-4

Užitočnou funkciou je nepochybne možnosť zaznačenie si dátumov lekárskych vyšetrení a preventívnych kontrol, na ktoré vás samotná aplikácia vždy včas upozorní a vy tak už nebudete musieť riešiť preklady návštev lekára. Samotná aplikácia Medilio je v obchode Play dostupná celkom zdarma, vy si ju do svojho zariadenia môžete nainštalovať aj pomocou nižšie priloženého odkazu.

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia Medilio je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu.

22.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+