MojAndroid

V mojej e-mailovej stránke som si našiel správu od slovenského vývojára Valtera Kaspera. Predstavuje mi v nej svoju novú Android aplikáciu, živé pozadie s názvom Vlnité pahorky. Samotnú aplikáciu vie najlepšie popísať jej samotný autor, a tak prikladám obsah správy:

Rád by som Vám predstavil novú aplikáciu na Android. Je to krásne živé pozadie s parallax efektom, ktoré ste ešte nevideli. Predstavuje 3D scénu vykreslenú pomocou OpenGL, ktorá zobrazuje zvlnenú krajinku. Okrem toho obsahuje efekt hĺbky ostrosti (bokeh), slovenskú lokalizáciu, príjemné témy a množstvo nastavení.

Ja kvality tohto živého pozadia môžem po vyskúšaní iba potvrdiť. V nastaveniach nájdete možnosť nastaviť silu parallax efektu a hĺbku ostrosti, pričom po zaplatení za platenú verziu aplikácie získate aj ďalšie témy pozadia. V základnej verzii aplikácie sa nachádza letná a zimná verzia krajinky. Ak vás pozadie zaujalo, stiahnite si ho bezplatne pomocou nášhop odkazu nižšie. Do pozornosti vám dávame aj ďalšie živé pozadie od tohto autora s názvom Mighty Peaks.

vlnite-pahorky-1 vlnite-pahorky-2 vlnite-pahorky-3

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
20.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+