MojAndroid

Nová Motorola Moto X bola mnohými označovaná za najočakávanejší smartfón roka a dnes, niekoľko dní po jej predstavení, o nej na našom území hovorí len málokto. Na Slovensku si totižto tento smartfón nekúpime ani v budúcnosti, čo veľa fanúšikov tejto americkej firmy sklamalo. To však neznamená, že si u nás nemôžeme užiť softvérové vychytávky, ktoré Motorola v Moto X priniesla. Jednou z nich je aj spustenie kamery gestom “zatrasenia” rúk, ktoré takmer dokonale imituje aplikácia Twisty Launcher. Tá však prináša oveľa viac, poďme sa teda spoločne pozrieť na to, čo jej nainštalovaním získate.

twisty-launcher-logo

Twisty Launcher síce nie je launcher, ako náhrada nadstavby výrobcu, no svoje pomenovanie získal vďaka schopnosti otvárať aplikácie. Tie spustíte gestom s vašim smartfónom, ktorým stačí niekoľkokrát zatriasť alebo otočiť pre spustenie vopred zvolenej aplikácie. Spustenie fotoaparátu dvojitým potrasením do strany je v aplikácii preddefinované, pri zakúpení platenej verzie však môžete nastaviť spustenie aplikácie aj pre gesto dvojitého otočenia zariadenia na displej a zadný kryt, či pre gesto dvojitého otočenia po vertikálnej osi. Vybrať si môžete zo všetkých aplikácií, ktoré máte nainštalované a Twisty Launcher umožňuje ich spustenie z prostredia akejkoľvek aplikácie aj zo zamknutej obrazovky (čo sa nám v 90% pri zadaní gesta však nepodarilo).

Platenú verziu aplikácie získate po zaplatení in-app platby v sume 1 USD, čo nie je nič hrozné. Twisty Launcher ponúka inak veľmi pekne spracované prostredie v Holo štýle a jednoduché ovládanie, s ktorým nebudete mať žiadny problém. Pre jeho nainštalovanie kliknite na náš widget nižšie, ktorý vás presmeruje priamo na Google Play Store.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

9.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+