MojAndroid

Mobilné zariadenia sa stali súčasťou našich životov a berieme si ich so sebou naozaj všade. Dovolenky pritom vôbec nie sú výnimkami, a už vôbec nie v ére, kedy sú mobilné telefóny odolnými voči vode a prachu. Aj preto má aplikácia s názvom Tripcast dobrý predpoklad na úspech. Ide o akýsi denník z vašej dovolenky, v ktorom zdieľate fotografie, videá a poznámky medzi rodiny a priateľov, ktorých pozvete. Okrem toho môžete fotografie prideľovať k určitej polohe na mape, takže všetci vedia, kde sa nachádzate. Výhodou je tiež možnosť jednorázového stiahnutia všetkých fotografií a dát keď prídete domov z výletu či dovolenky.

tripcast

Aplikácia Tripcast je spracovaná v jednoduchej, no prehľadnej forme a celá táto idea sa nám celkom páči. Čisté prostredie a doplnkové funkcie sú len bonusom pre inak dobre spracovanú aplikáciu, ktorá je dostupná v obchode Play bezplatne. Ak sa vám titul Tripcast zapáčil, stiahnite si ho pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: ObchodPlay

1.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+