MojAndroid

Síce je už škola v plnom prúde a niektorí poznajú svoje rozvrhy naspamäť, musím sa priznať, že ja medzi nich nepatrím. Po niekoľkokrát zopakovanej situácii, keď som si ten zdrap papiera nechala na stole a zachránili ma len mobilné dáta, mi napadlo, že nájsť šikovnú aplikáciu, kde si okrem iného zapíšem najmä učebne, predsa nemôže byť taký problém. Stiahla som ich rovno niekoľko, no takmer všetky sa v mojej „esdvojke“ ohriali len pár minút.

Víťazom sa stal Školský rozvrh Deluxe, kde síce miestami ešte nájdete anglické výrazy miesto tých slovenských, no možnosti, ktoré táto appka ponúka, spĺňajú moje očakávania.

Okrem rozvrhu, v ktorom si môžete predmety vyfarbiť kvôli lepšej prehľadnosti, zároveň pridať učebne, časy, typ hodiny a pod., nechýba ani sekcia pre značenie domácich úloh, ďalšia pre zápočty, skúšky a samozrejme aj známky z nich. Taktiež môžete nastaviť prázdniny a nájdete tu aj „daily view“.

školský rozvrh deluxe

Za ďalšie plusy pokladám možnosť automatického stíšenia zvuku počas hodín, nastavenie párnych a nepárnych týždňov a nechýba ani praktický widget, ktorý je však podľa slov vývojárov aktívny len pokiaľ nie je aplikácia presunutá na SD kartu. Tiež kladne hodnotím fakt, že rozvrhov môžete vytvoriť hneď niekoľko, a potom už len stačí vybrať ten aktívny. Nie je nutné po každom semestri všetko mazať, prepisovať, a aj priemery z jednotlivých období budete mať poruke :)

Verzia: 3.8.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.8.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pokiaľ potrebujete zmeniť nastavenia alebo spravovať zadané údaje, stačí potiahnuť prst po hlavnej obrazovke smerom doprava alebo kliknúť na plus v pravom hornom rohu (ktoré však slúži hlavne na pridávanie údajov v iných sekciách), poprípade na šípku v ľavom (ktorá primárne slúži na návrat) pre zobrazenie menu.

školský rozvrh deluxe

Určite aplikáciu odporúčam najmä študentom vysokých aj stredných škôl. Trúfam si povedať, že je to výborný pomocník aj pre náročných užívateľov a ja sama som nenašla nič, čo by som mohla vytknúť. A to všetko zadarmo!

S ktorými aplikáciami „tohto druhu“ máte skúsenosti vy a aké sú?

Viac o mne nájdete na  http://members.mensa.sk/1862

8.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+