MojAndroid

Smartfóny okrem toho, že umožňujú vykonávať najrôznejšie činnosti, tak stále plnia úlohu komunikačného nástroja na volanie. Každé zariadenie s Androidom prichádza s predinštalovanou aplikáciou na správu kontaktov, ktorá obsahuje tiež tzv. obľúbené položky. Túto funkciu však ponúkajú aj aplikácie tretích strán a presne na ňu je zameraná aj aplikácia s názvom PureContact.

purecontact

PureContact obsahuje zoznam deviatich kontaktov, ktoré si vyberiete zo zoznamu. Každý nový kontakt sa pridáva alebo edituje dlhším podržaním prsta na voľnej časti plochy alebo na ikone kontaktu. Po pridaní sa zobrazí obrázok a meno, v nastaveniach aplikácie môžete definovať aj akcie pre rôzne gestá. Pohybom sprava doľava na ikone kontaktu sa tak môže vytočiť číslo, posunom doprava sa odošle SMS a prejdením zdola nahor môžete začať písať e-mail. Definovať je možné aj akcie pre pohyb prsta smerom nadol alebo dvojité ťuknutie. V akciách, ktoré sa môžu vykonať gestom nájdete poslanie SMS, e-mailu, otvorenie WhatsApp alebo kontaktnej karty. PureContact ponúka na výber svetlú a tmavú tému.

PureContact_1 PureContact_2 PureContact_1

PureContact je veľmi jednoduchá aplikácia, ktorá sa môže hodiť každému koho už omrzela natívna aplikácia. Ponúka rýchlu komunikáciu s priateľmi a pekné používateľské prostredie. Navyše je dostupná zadarmo, takže vyskúšať si ju môže skutočne každý. V budúcnosti by mal autor pridať ďalšie témy, možnosť zálohovať svoje kontakty z aplikácie a tiež ďalšie gestá a akcie.

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

19.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+