MojAndroid

Spoločnosť Adobe na Google Play publikovala novú aplikáciu Presenter Mobile. Ide o nástroj, ktorý umožňuje spustenie prezentácií vytvorených v softvéri Adobe Presenter na počítači. Tento dokáže skonvertovať súbory vytvorené v Microsoft Powerpointe na multimediálne prezentácie vhodné aj pre eLearning do formátu flash SWF. Tieto je možné publikovať kdekoľvek a kedykoľvek. Softvér na PC podporuje dokonca aj duálne snímanie – obrazovky počítača a lektora pomocou webkamery, čo je vhodné najmä pri vytváraní vzdelávacích videozáznamoch.

presenter2 presenter

V aplikácii stačí zadať URL adresu k prezentácii uloženej online a môžete tak ihneď začať so svojím kurzom či prednáškou. Ovládanie je jednoduché a realizuje sa predovšetkým pomocou gest na obrazovke, ktoré sú dobre známe väčšine používateľov mobilných zariadení. Ak s týmto softvérom pracujete, tak určite oceníte možnosť pristupovať ku všetkým materiálom vytvorených Presenterom aj na svojom Android tablete. Práve pre vás je táto aplikácia určená a zadarmo dostupná na Google Play.

1.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+