MojAndroid

Máte doma viac ako jeden Android smartfón či tablet? Tak práve pre vás je určená nová aplikácia s názvom Potential, zatiaľ v beta verzii. Ide o praktický titul, ktorý medzi všetkými vašimi zariadeniami synchronizuje stav batérie a umožňuje vám ich vzdialené ovládanie v otázke pripojenia Wi-Fi a Bluetooth. Už sa viac nemusíte pozerať na svoj tablet, aby ste zistili, koľko batérie mu zostáva. Stačí, aby ste si otvorili aplikáciu Potential a v nej si pozreli stav batérie alebo to, či vám batériu nadmerne nespotrebúva zbytočne zapnutá Wi-Fi či Bluetooth. Ak áno, tak ich na diaľku môžete jednoducho vypnúť.

potential-1 potential-2 potential-3

Okrem týchto možností sa autori pripravujú na pridanie widgetu, či ďalšie funkčné zmeny, ktoré aplikáciu ešte vylepšia. Jednou z pripravovaných funkcií je napríklad podpora pre Android Wear, ktorá určite poteší všetkých fanúšikov inteligentných hodiniek so systémom od Google. Pozitívne hodnotíme aj dizajnový jazyk Material, ktorý autori v tejto aplikácii dodržali a to, že je táto aplikácia dostupná bezplatne. Ak vás zaujala, vyskúšajte si ju po stiahnutí z odkazu, ktorý prinášame nižšie.

Verzia: 0.9.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.9.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: GooglePlay

15.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+