MojAndroid

Akú čiastku vás stoja pohonné hmoty a údržba automobilu mesačne alebo ročne ? Mnoho z nás nevedie presnú evidenciu týchto nákladov a nemá ich pod kontrolou. V obchode Google Play sa však nachádza mobilná aplikácia so slovenským názvom PHM & Náklady, ktorá ponúka jednoduchú a prehľadnú evidenciu záznamov o tankovaní, servise alebo vlastných položiek a to pre ľubovoľný počet automobilov.

pohonne hmoty android

Aplikácia je lokalizovaná do slovenského, českého, anglického, nemeckého a poľského jazyka a ponúka trocha zastarané, no zato prehľadné používateľské prostredie. V prvých krokoch je potrebné pridať aspoň jedno vozidlo, o ktorom si budete viesť evidenciu. Následne je možné pridávať údaje o tankovaní, ktoré pozostávajú zo sumy, množstve paliva, stave tachometra pri tankovaní, dátumu a poznámky. Dôležitý je najmä údaj o stave tachometra, čo vám umožní mať prehľad o tom, koľko kilometrov reálne najazdíte. Doplňovať je možné aj údaje o servise alebo iné informácie. Aplikácia potom dokáže vypísať prehľadnú štatistiku a exportovať ju vo formátoch CSV a HTML. K dispozícií sú aj grafy, ktoré zobrazujú cenu pohonných hmôť, spotrebu, mesačné náklady, ročné náklady a celkové rozloženie nákladov. Autor myslel aj na zálohu dát, ktorá je v tomto prípade bezproblémová.

PHM & Náklady, Automobil, Android aplikácie PHM & Náklady, Automobil, Android aplikácie PHM & Náklady, Automobil, Android aplikácie

PHM & Náklady je vynikajúca aplikácia pre každého motoristu a môže slúžiť čiastočne pre rôzne účely. Ak sa ju rozhodnete používať, poskytne vám prehľadnú evidenciu všetkých výdavkov automobilu, motocyklu či inému motorovému vozidlu a poskytne k nim prehľadné štatistiky a vizualizáciu vo forme grafov. PHM & Náklady je dostupná zadarmo v obchode Google Play a stiahnuť si ju môžete prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 4.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
10.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+