MojAndroid

HTC na Obchod Play umiestnilo podpornú aplikáciu pre svoje nové príslušenstvo HTC Dot View. Cieľom je najmä uľahčiť neskoršie aktualizácie titulu a zjednodušiť prístup k aplikácii používateľom. Hoci je aplikácia dostupná len pre nový HTC One M8, ostatným používateľom ponúka aspoň náhľad na to, ako funguje.

Aplikácia HTC Dot View zobrazuje v 8-bitovej grafike na zamknutej obrazovke smartfónu HTC One M8 aktuálne počasie, hodiny, prichádzajúci hovor, budík či napríklad nízku úroveň batérie. V čom je celý obal Dot View odlišný je fakt, že na odpovedanie a zobrazenie informácií nemusíte obal otvoriť a reagovať môžete dotykom aj priamo cez obal. Novinka je dôležitým dodatkom k novej vlajkovej lodi spoločnosti HTC preto, že sa v tomto prípade výrobca odlíšil od konkurencie a zaujal používateľov niečím novým. Titul HTC Dot View si môžete stiahnuť pomocou odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

31.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+