MojAndroid

Pokiaľ sa vám páči zamknutá obrazovka z najnovších Samsung smartfónov, nemusíte si kvôli tomu kupovať nové zariadenie alebo robiť root a nahrávať alternatívnu ROM. Výborne vám postačí aplikácia Galaxy S4 Lockscreen, ktorú si môžete bezplatne nainštalovať z Obchodu Play. Podporu pritom nájde takmer akékoľvek zariadeni s OS Android 4.0 a vyššie.

galaxy-s4-lockscreen-1 galaxy-s4-lockscreen-2 galaxy-s4-lockscreen-3

Aplikácia Galaxy S4 Lockscreen ponúka jednoduché prostredie a jej hlavnou funkciou je náhrada natívnej uzamknutej obrazovky. Tú si môžete nahradiť lockscreenom z Galaxy zariadení najnovšej generácie, ktorý ponúka skratky pre obľúbené aplikácie a jednoduchý widget hodín. Dostupné sú samozrejme aj zaujímavé efekty pri odomykaní displeja a celkovo aplikácia pôsobí stabilným dojmom. Nainštalovať si ju môžete pomocou nášho widgetu nižšie.

1.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+