MojAndroid

Pre Android existuje nespočetné množstvo aplikácií na editovanie fotografií. Niektoré umožňujú len základné úpravy ako orezanie, úpravu jasu, farieb či pridanie textu, ďalšie stavajú na množstve filtrov, ktorými je možné fotografie ozvláštniť, no a nájdu sa aj také, ktoré používateľom umožnia retušovanie či prácu s vrstvami.

Fragment

Fragment je ďalšia podobná aplikácia, ktorá nesľubuje, že vaše fotografie nejako zásadne vylepší, skôr ich len upraví, aby vyzerali inak, netradične a dostali umelecký nádych. Umožňuje to pomocou pridávania rôznych geometrických tvarov na fotografiu, pričom výsledný výtvor môže používateľ ešte upraviť rôznym otáčaním, posúvaním či rozťahovaním týchto útvarov. Najlepšie to asi demonštruje video.

Ak vás takýto spôsob úpravy fotografií a ich premeny na umelecké dielo zaujal, Fragment stojí v obchode Google Play 1,50 eura. Za túto cenu získate plnú aplikáciu, ktorá už neobsahuje mikrotransakcie.

Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: 1,99 €

Zdroj: androidpolice.com

22.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+