MojAndroid

Obľúbená aplikácia na tvorbu poznámok Evernote získala vo verzii 6 nový dizajn a pribudlo aj viacero nových funkcií. Najvýraznejšou je plávajúce tlačidlo „Nová poznámka“ v tvare okrúhlej zelenej ikony so znamienkom „+“, ktoré po kliknutí zobrazí niekoľko možností, napríklad audiopoznámku, pripomienku, vytvorenie fotopoznámky či písanie rukou. Nové poznámky akéhokoľvek typu sú tak dostupné na dve kliknutia a nová funkcia je veľmi pohodlná.

Evernote 6 a

Vynovené bolo aj hlavné menu, do ktorého sa dá dostať potiahnutím prsta z ľavej strany displeja a ponúka rýchly prístup ku všetkým poznámkam a poznámkovým zošitom.

Evernote 6 b Evernote 6 c

Nechýba ani možnosť ukladať si zaujímavé webové stránky. Stačí na nich zadať možnosť Zdieľať a ako cieľ vybrať Evernote. V závislosti na rýchlosti pripojenia a veľkosti stránky to však nejaký čas trvá.

Nová verzia aplikácie Evernote umožňuje tiež zdieľať poznámkové zošity s priateľmi a spolupracovníkmi, takže ich môžu upravovať aj oni. No a v neposlednom rade, vylepšené bolo aj vyhľadávanie, ktoré by teraz malo byť jednoduchšie. Celá aplikácia bola redizajnovaná v štýle Material Design z Androidu L, takže ak chcete vidieť ako vyzerá a ako sa používajú nové funkcie, môžete si ju stiahnuť z obchodu Google Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: blog.evernote.com

5.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+