MojAndroid

Aplikácia EveryCircuit je určená najmä na vzdelávanie a testovanie najmä pre tých, ktorí sa venujú elektrotechnike, či už na profesionálnej báze, alebo len ako záľube.

S aplikáciou EveryCircuit si môžete vytvoriť množstvo elektronických obvodov, ktoré si zároveň môžete otestovať na simulácii, ktorú spustíte po vytvorení elektrického obvodu. K dispozícii je množstvo súčiastok, vyhradená plocha pre spojenie, a môžete si vytvoriť obvod, ktorý bude reagovať na vaše zmeny v reálnom čase pri upravovaní parametrov obvodu.

Aplikácia EveryCircuit pri vytváraní a simulácii obvodov dodržiava všetky zákonitosti dané pre elektrické obvody, ako sú Ohmov zákon, Kirchhoffove zákony prúdu a napätia, nelineárne rovnice polovodičových zariadení a množstvo ďalších.

Schémy môžete vytvárať vďaka množstvu súčiastok, ktoré aplikácia ponúka a nemal by byť problém, pre znalých značiek (naša fyzika zo základnej školy nám pri testovaní aplikácie bola nedostačujúca), vytvoriť takmer akýkoľvek analógový alebo digitálny obvod.

 

Aplikácia je určená najmä pre študentov vysokých škôl  elektrotechniky a fyziky, nadšencov elektrotechniky a plošných spojov ako aj amatérov zaujímajúcich sa o problematiku elektrotechniky.

Aplikácia EveryCircuit je dostupná v dvoch verziách: zadarmo s obmedzenou plochou pre vytváranie spojov a verzia platená, bez obmedzení, za cenu  7,00 €.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia EveryCircuit

8.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+