MojAndroid

Google zverejnil bezpečnostný bulletin, ktorý hovorí o zmenách, ktoré Google v septembrovom update integroval do najnovšieho Androidu 7.0 Nougat. Ten je už dostupný na stiahnutie vo forme factory obrazov, takže si ho môžu majitelia vybraných Nexus smartfónov nainštalovať aj manuálne. Celkovo opravuje najnovšia verzia Androidu 7 kritických, 23 vysoko nebezpečných a 17 bežných chýb.

android-7-0-nougat-titulka-nexus

V bezpečnostnom bulletine sa po prvýkrát zobrazujú aj 3 úrovne zmien, ktoré Google vykonal. Prvá hovorí o opravách priamo v kóde nového Androidu, druhá opravuje chyby v hardvéri a na kerneli, a tretia opisuje dodatočné opravenie 2 hardvérových/kernelových chýb. Celkový zoznam chýb a nedostatkov, ktoré Google opravil, si môžete prečítať na oficiálnom webe spoločnosti.

Náš tip
Android 7.0 Nougat: Zoznam zariadení, ktoré dostanú aktualizáciu

 

7.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+