MojAndroid

Potom, čo Google informoval o názve ďalšej verzie operačného systému Android 4.4 Kit Kat, už len netrpezlivo čakáme na jej predstavenie a samozrejme aj na novinky, ktoré so sebou prinesie. Predchádzajúce informácie smerovali na dátum 15. októbra a ako ste mohli sami vidieť, nestalo sa tak. Kedy bude teda predstavený nový Android ? Odpoveď na túto otázku nám pravdepodobne zodpovie obrázok, ktorý zverejnil Google na svojej sociálnej sieti, na oficiálnej stránke Androidu 4.4 Kit Kat.

Android 4.4 Kit Kat datum predstavenia

 

Zverejnená fotografia má v názve uvedený text “Everybody dance now!” s tagom #AndroidKITKAT. Práve to nám naznačuje, že predstavenie sa bude pravdepodobne konať tento piatok, 18. októbra. V tomto dátume bola totižto vydaná pieseň C+C Music – Everybody Dance Now v roku 1990. Avšak, existuje aj ďalšie vysvetlenie, ktoré smeruje k dátumu 28. októbra. Kapela sa totižto pôvodne nazývala “The 28th Street Crew”.

Android 4.4 Kit Kat predstavenie

Neskôr bol prostredníctvom oficiálneho účtu KITKAT na Twittri zverejnený ďalší obrázok, ktorý môžete vidieť vyššie. Tento taktiež ukrýva správu – “This is it”, čo je rovnaký názov filmu venovanému Michaelovi Jacksonovi, ktorý bol predstavený 28.októbra. Práve tento dátum sa zdá byť vierohodnejší, pretože Google zatiaľ oficiálne nerozoslal pozvánky na tlačovú konferenciu a varovať novinárov len dva dni pred tlačovou konferenciou je skutočne málo.

Okrem nového systému by sme sa mali dočkať aj smartfónu Nexus 5, ktorý je vyrábaný pod záštitou Googlu. Od predstavenia nás tak delí len pár dní, no ak ste netrpezliví, KitKat si môžete kúpiť už dnes v supermarketoch :)

Zdroj: cultofandroid, phonearena

16.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+