MojAndroid

Väčšina užívateľov sťahuje aplikácie do svojich Android zariadení pomocou obchodu Play. Našťastie pre užívateľov, aj v tomto smere existuje konkurencia, ktorú z veľkej časti tvorí obchod s aplikáciami Amazon App Store. Ten sa snaží nalákať zákazníkov pomocou každodenných akcií, keď je vždy jedna platená aplikácia v obchode úplne zadarmo. Oveľa zaujímavejšie sú ale opakujúce sa výpredaje, vrámci ktorých sú k dispozícii viaceré platené aplikácie úplne zadarmo.

Medzi aplikáciami pritom nájdete rôzne zaujímavé tituly. Zadarmo máte k dispozícii populárnu hru Fruit Ninja aj s novou halloweenskou aktualizáciou v hodnote 0,99$ úplne zadarmo. Nájdete tu aj aplikáciu Repix na úpravu fotografií a dopĺňanie efektov v hodnote 1,99$, ale aj populárny nástroj na sledovanie fitness aktivít Endomondo Sports Tracker PRO, ktorý stojí štandardne 4,99$. Pre tých z vás, ktorí sa radi vzdelávajú pomocou svojho tabletu alebo smartfónu je k dispozícii aplikácia Longman Dictionary of Contempoprary English v zvukovej verzii, pričom tento slovník stojí štandardne 29,99$.

amazon-sale

Všetky dostupné aplikácie nájdete na tomto odkaze. Ich celková hodnota vysoko prevyšuje 100$, no táto akcia je časovo obmedzená a platí iba do soboty. Ak vás niektorý z týchto titulov zaujal, tak sa poponáhľajte a stiahnite si ho už teraz. Potrebovať ale budete aplikáciu Amazon App Store, ktorú nájdete na tomto odkaze.

Za tip na článok ďakujeme čitateľovi Vladovi.

30.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+