MojAndroid

Brnianske štúdio Alda Games vydalo svoj štvrtý titul Defend Your Life! pre užívateľov iOS a Android zariadení. Defend Your Life! je dlho očakávaná „tower defense“ stratégia odohrávajúca sa v útrobách ľudského tela. Na hre vývojári pracovali od druhej polovice 2013, pričom v októbri 2014 vyšla pod záštitou exkluzivity AppCampus na Windows Phone. Verzia pre nadšencov Android a iOS zariadení so sebou prináša viacero vylepšení, medzi inými hrdinov, ktorých možno ovládať priamo v hre.

defend-your-life-1

Hráči sa môžu tešiť na prostredie inšpirované francúzskym seriálom Bol raz jeden život. O záchranu ľudského tela sa pokúsia v 17 ručne maľovaných úrovniach v 3 obtiažnostiach. Hra prináša viac než 20 druhov nepriateľov. Spolu s 2 „bossmi“ otestujú schopnosť hráčov takticky myslieť pri výstavbe a využívaní 4 základných typov budov. Každá z nich ponúka ďalšie rozšírenia, čím sa množstvo využiteľných stratégií len rozširuje. Nápomocné pri ničení nepriateľských baktérií sú aj rôzne interaktívne prvky ako elektrošoky, bomby či adrenalín.

Štylizácia úrovní a jednotiek vychádza zo skutočných reálií ľudského tela. Hráči sa tak môžu tešiť napríklad na chrabré červené krvinky bojujúce napríklad v srdci či mozgu. Hra je aktuálne prístupná v 10 jazykoch, a síce v češtine, angličtine, nemčine, taliančine, francúzštine, portugalčine, španielčine i ruštine. Nechýbajú ani ázijské lokalizácie do japončiny a zjednodušených znakov čínštiny.

Hra je dostupná zdarma, no hráči, ktorí by chceli vývojárov podporiť, si môžu zakúpiť diamanty. Vďaka nim si môžu obstarať rôzne elementy, ktoré môžu využiť priamo v boji. Napríklad Golema či bonusový kyslík slúžiaci na stavbu veží.

Náš tip
České Alda Games pripravuje hru na motív seriálu Bol raz jeden život

Verzia: 1.0078
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0078
Aktuálna cena: Zdarma

27.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+