MojAndroid

Jednou z oblastí, ktoré sa postarali o zastúpenie Androidu na prvom mieste medzi ostatnými mobilnými platformami sa stal prístup k vnútornej pamäte. Používatelia majú “voľné ruky” a úložisko môžu používať ako uznajú za vhodné. S týmto však súvisí potreba schopného súborového manažéra, akým je napríklad Solid Explorer. Tento dostal len nedávno aktualizáciu, ktorá prináša zaujímavé funkcie, ako napríklad podporu pre NFC prenosy súborov.

Solid Explorer Android aplikacie

Jednou z najpodstatnejších zmien je menu zobrazujúce zariadenia alebo záložky (taktiež nová funkcia), ktoré je možné teraz vyvolať dotykovým gestom zľava do prava. Ďalšou výbornou zmenou je dynamické prispôsobenie veľkosti zoznamu gestom pinch-to-zoom, možnosť zmeniť prípony súborov alebo animácie v zozname. Nová verzia taktiež ponúka funkciu pre prenos súborov prostredníctvom technológie NFC, samozrejme len na zariadeniach s jeho podporou a tzv. access point mód pre zdieľanie súborov.

Explorer Android aplikacie Explorer Android aplikacie Explorer Android aplikacie

Súborový manažér Solid Explorer je lokalizovaný aj do slovenského jazyka a v obchode Google Play je dostupný zadarmo na 14 dňové testovacie obdobie, pričom neobmedzená verzia stojí 1,54 €. Ak sa rozhodnete aplikáciu vyskúšať, stačí kliknúť na jeden z nižšie uvedených widgetov.

Verzia: 1.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: 1,99 €

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+