MojAndroid

Nedávno sme vás informovali o tom, že Android smartfón Xperia S získa aktualizáciu na Android Jelly Bean v máji. Zdá sa, že to nebude jediné zariadenie od spoločnosti Sony, ktoré tento update získa. Dnes sa na sociálnej sieti Twitter objavila nová správa priamo od spoločnosti, ktorá uvádzala, že niekoľko smartfónov z produktovej rady Xperia by mali vidieť Jelly Bean už čoskoro. Práce na optimalizáciách vraj dosiahli záverečnú fázu. Konkrétne sa jedná o modely Xperia P, Xperia Go, Xperia S, Xperia SL, Xperia Arco S a Xperia Ion.

Xperia aktualizacia Jelly bean

Jelly Bean určite ocenia všetci majitelia spomínaných zariadení. Prostredie a animácie sú vďaka projektu Butter výrazne plynulejšie a vhod padnú aj interaktívne notifikácie, ktoré vám ešte viac uľahčia prácu s telefónom. Spoločnosť Sony prisľúbila, že viac informácií zverejní budúci týždeň takže dúfame, že v tom čase vypustí aj aktualizácie.

Zdroj: androidauthority

20.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+