MojAndroid

Dnes Google uvoľnil aktualizáciu na aplikáciu Google+, presnejšie na jej súčasť s názvom Fotky, v ktorej pridáva niekoľko noviniek a vylepšení. Tie sa dotkli najmä editovania fotografií a efektov, ktoré na ne môžete aplikovať, no aktualizácie sa dočkali aj funkcie dostupné medzi viacerými zariadeniami.

Google-Plus-fotky

Nová verzia aplikácie Fotky prináša “nedeštruktívne editovanie fotografií cez cloud”. Inými slovami – ak fotografiu začnete editovať na jednom zariadení, v editovaní môžete pokračovať na druhom zariadení s rovnakým Google účtom bez toho, aby ste akokoľvek poškodili fotografiu. Z funkcií sú novinkami aj možnosť pre otočenie a orezanie fotografie, nové filtre, či funkcie exportované z aplikácie Snapseed ako Drama, Retrolux a HDR Scape. Veľmi zaujímavou novinkou je aj “Kôš”, ktorý zhromaždí všetky fotografie zo zariadenia, ktoré sa chystáte zo svojho Google účtu vymazať. Tu sa fotografie udržia ešte 60 dní, po ktorých sa automaticky vymažú namiesto toho, aby sa zmazali ihneď potom, ako zariadenie odstránite. Ak ste aktualizáciu na Google+ ešte neobdržali, skontrolujte si ju manuálne vo svojom zariadení alebo si stiahnite .apk súbor s najnovšou verziou aplikácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: PhoneArena, apk via DroidLife

27.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+