MojAndroid

V prípade, že využívanie aplikácie Foursquare patrí k vašej dennej rutine, určite oceníte novú aktualizáciu, ktorá sa objavila v obchode Google Play. Pravdepodobne najväčšou novinkou je možnosť označiť priateľov, ktorí sa s vami nachádzajú na danom mieste, v ktorom pridávate “check-in”. Autori tejto populárnej appky uviedli, že táto funkcia bola najžiadanejšia vo feedbacku používateľov a to bol aj dôvod, prečo sa objavila v novej aktualizácií.

foursquare aktualizácia

Využívanie novej funkcie má zaujímavý mechanizmus. Rovnako, ako predtým “check-in” proces začína vyhľadaním lokality, kde sa nachádzate. Potom ale uvidíte možnosť  “’Im with…”.Po kliknutí sa zobrazí zoznam priateľov, kde vyberiete tých, ktorí sa nachádzajú na danom mieste s vami. Všetci vybraní priatelia získajú oznámenie so žiadosťou o schválenie. Potom, čo vám udelia súhlas, budete môcť polohu priateľov pridávať bez potvrdenia. Samozrejme, vždy ak vás niekto priradí vo svojom “check-ine” príde vám notifikácia a ak sa nachádzate na mieste, kde si chcete zachovať súkromie, budete mať možnosť vymazať polohu tlačidlom delete.

Foursquare, Android aplikácie, Foursquare, Android aplikácie, 3

Ak už máte nainštalovanú aplikáciu, aktualizáciu si stiahnete pomocou manažéra aktualizácií v obchode Google Play. Ak ste si ju ešte nestiahli a chcete ju vyskúšať, stačí kliknúť na nižšie uvedený widget, ktorý vás zavedie do obchodu s aplikáciami.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidcommunity

26.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+