MojAndroid

Facebook vydal aktualizáciu svojej natívnej aplikácie pre mobilný systém Android, ktorá prináša vylepšenie v podobe rýchlejšieho načítavania fotografií a dve nové funkcie umožňujúce odosielať hlasové správy a zdieľať príspevky priateľov na vlastnú stránku, skupinu alebo časovú os iného užívateľa. Možno sa nejedná o majoritnú aktualizáciu, ako to bolo v prípade prechodu na verziu 2.0 no je vidieť, že mobilné aplikácie sú nepochybne jednou z hlavných záujmových oblastí spoločnosti.

Aktualizacia Facebook Android

Zaujímavé je, že hore uvedené funkcie sú momentálne dostupné len pre Android a v natívnej aplikácii pre konkurenčný systém iOS ich nenájdeme. Je to po prvýkrát, čo Facebook vydal aktualizáciu najskôr pre platformu Android.

V predchádzajúcich verziách, mohli používatelia využívať tlačidlo Share len na zdieľanie príspevkov na vlastnú časovú os. S touto aktualizáciou môžete teraz bez problémov zdieľať príspevky na časové osi priateľov, stránok alebo skupín, čo mnohým na Android aplikácií chýbalo. Keď kliknete na tlačidlo Share, v ľavom dolnom rohu sa objaví nové pole “On your own timeline”, ktoré spomínané možnosti ponúka.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

( via Engadget )

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+