MojAndroid

Google dnes po dlhom čakaní konečne prináša aktualizáciu chatovacej aplikácie Hangouts. Táto prináša novinky, ktoré väčšine používateľov od predstavenia tejto aplikácie chýbali. Reč je predovšetkým o zobrazení online stavu jednotlivých používateľov, takže pomocou zelenej ikonky budete presne vedieť kto je na Hangoute online a kto nie. Novinkou je tiež organizácia kontaktov, ktoré sú teraz zoradené podľa ľudí s ktorými komunikujete, nasledujú navrhované kontakty a ostatné.

hangouts

V aktualizovanej verzii kontakt podržaním prsta v novom hangoute skryjete a prístupnejšie sú aj pozvánky pre novú konverzáciu. Poslednou zmenou, ktorú Google uvádza v zozname noviniek je podpora približovania fotografií pomocou gesta pinch-to-zoom. Google Hangouts vo verzii 1.2 v čase písania článku zatiaľ nie je dostupný na slovenskom obchode Play. Predpokladáme, že Google ho sprístupňuje postupne, takže možno už v nasledovných hodinách si ho budete môcť stiahnuť. Dovtedy nám môžete aspoň dať vedieť, ako sa vám zmeny, ktoré Google urobil, pozdávajú.

Stiahni Hangouts z Google Play.

Update: Stiahni APK súbor pre manuálnu inštaláciu —> Hangouts 1.2 

Zdroj: androidpolice

25.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+