MojAndroid

V sobotu vyšla aktulizácia oficiálnej Facebook aplikácie pre Android. Hlavnou zmenou, ktorú nová verzia priniesla, je odobratie ikoniek “Camera” a “Messenger” zo zoznamu aplikácií. Tieto ikonky boli prvýkrát pridané vo verzii 1.9 a boli mnohými kritizované (vrátane nás). Mnohí  z nás totiž mali v telefóne na nejaký čas 4 ikonky s (takmer) rovnakými názvami:

  • Messaging (natívna Android aplikácia pre posielanie SMS správ)
  • Messenger (Android aplikácia Facebook Messanger)
  • Messenger (ikonka ako súčasť Facebook aplikácie)
  • Messenger (prístup k správam na Google+)

Vo verzii 1.9.1 pribudlo do obidvoch spomenutých ikoniek malé modré “eFko,” ale ani toto zrejme problém nevyriešilo, keďže sa nakoniec Facebook vývojári rozhodli tieto dve kontroverzné ikonky odstrániť úplne. Facebook Messenger je stále dostupný na stiahnutie z Google Play ako osobitná Android aplikácia.

Ak ste sa aj vy potešili zmenám v novej verzii, neváhajte, a aktualizujte si Facebook aplikáciu cez Google Play na svojom telefóne alebo kliknutím na odkaz nižšie.

Čo si myslíte o nápade Facebooku pridať ikonky "Camera" a "Messanger" vo verzii 1.9?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
Facebook pro Android
Facebook
Verzia Závisí od zariadenia (5. 5. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

Zadarmo
Facebook Messenger
Facebook
Verzia 1.7.002 (6. 5. 2012)
Veľkosť 3,3 MB
2.2+

Zadarmo
7.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+