MojAndroid

Samsung Galaxy A70 je smartfón vyššej strednej triedy, ktorý si požičal množstvo tromfov z vlajkových lodí. Platí to aj o fotoaparátoch, ktoré na zadnej strane telefónu nájdeme hneď tri. Okrem štandardného a hĺbkového snímača poteší aj ultra-širokouhlý fotoaparát, ktorý oceníte v stiesnených priestoroch.

Tri snímače pre každého

Samsung Galaxy A70 prichádza s hlavným 32MP snímačom so svetelnosťou f/1.7 a podporou rýchleho PDAF zaostrovania. Ďalší 5MP snímač je určený na zachytávanie hĺbky poľa a pomáha tak pri vykresľovaní rozmazaného pozadia pri portrétových fotografiách. Poteší ale aj 8MP širokouhlý fotoaparát s ekvivalentom ohniskovej vzdialenosti 12mm, vďaka ktorému zachytíte na jednej fotografií oveľa viac.

Okrem toho, telefón je schopný natáčať až 4K video, resp. 1080p spomalené video s frekvenciou do 240 fps. Vďaka tomu ho využijete pri zázname dôležitých okamihov, ale môžete sa s ním aj pohrať a vymyslieť kreatívne riešenie pre spomalené videá.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Aplikácia fotoaparátu

Aplikácia, ktorá ovláda fotoaparát, si zaslúži pochvalu za optimalizáciu. Funguje plynule a bez sekania. Rovnako dobré je rozmiestnenie ovládacích prvkov. Všetko je ihneď poruke. Medzi jednotlivými režimami prepínate jednoduchým ťahom prsta nahor alebo nadol. Prepnutie na selfie fotoaparát je ihneď na dosah. Navyše, fotoaparát môžete rýchlo spustiť aj dvojitým stlačením vypínacieho tlačidla. Taktiež prepínanie medzi objektívmi je ihneď poruke, nachádza sa na pravej strane displeja, kam váš palec bez problémov dočiahne aj bez nutnosti prichytenia smartfónu druhou rukou.

Pochváľte sa vašimi fotografiami

Vlastníte aj vy tento smartfón? Podeľte sa s fotografiami zhotovenými vaším smartfónom vo FOTOmánii a ukážte svetu vaše výtvory. Okrem toho takýmto spôsobom môžete pomôcť každému, kto uvažuje o kúpe telefónu, no ešte predtým si chce overiť ako telefón fotí za bežných podmienok. Nie ste majiteľom Xperie 10? Nevadí, aj tak sa môžete podeliť o fotografie z vášho telefónu a pomôcť tak ostatným používateľom pri výbere nového smartfónu. Prejdite na stránku FOTOmánia a pridajte fotky priamo z vášho mobilu a podeľte sa o vaše zábery s ostatnými čitateľmi.

11.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+